Nasze usługi

FanPACK – opakowania


Nasza oferta to również opakowania.

Dział FanPACK skupia się na produkcji opakowań kartonowych z tektury litej i falistej oraz z tworzyw sztucznych i folii.

Na tym polu możemy pochwalić się dużym doświadczeniem, dlatego nie boimy się wciąż nowych wyzwań. Stosując nowoczesne technologie opakowaniowe jesteśmy w stanie zaproponować naszym odbiorcom innowacyjne, najwyższej jakości produkty w konkurencyjnych cenach.

Profesjonalizm, to cel, do którego dążymy podczas obsługi każdego zamówienia. Dysponujemy doskonałym zapleczem technicznym, co w połączeniu z wiedzą i zaangażowaniem naszych pracowników, gwarantuje najwyższą jakość usług.

Materiały wykorzystywane przez FanPACK posiadają atesty spożywcze i dopuszczone są do kontaktu z dziećmi.

 

FanSEWING – szwalnia


Zapewniamy obszerny i rozległy zakres usług w dziedzinie szycia przemysłowego. Zawsze jesteśmy otwarci na Państwa indywidualne życzenia i szczególne potrzeby.

Profesjonalna kadra 30 szwaczek przemysłowych i wyspecjalizowana krojownia gwarantują fachowość, solidność i terminowość realizacji nawet najbardziej wymagających zleceń.

Skontaktuj się z nami, a postaramy się odpowiedzieć na każde nurtujące pytanie. Rada eksperta to dla nas oczywistość.


FanPRINTING – drukarnia


Posiadamy wieloletnie doświadczenie i głęboką wiedzę w zakresie różnych technologii druku: offset, sitodruk, termosublimacja, tampodruk, feleksografia, druk cyfrowy.

Skupienie kilku technik druku w jednym miejscu pozwala nam kompleksowo wykonać nawet najbardziej skomplikowane nadruki na wielu podłożach takich jak: papier, tektura, folia, tworzywa sztuczne, aluminium.

Ciągłe poddawanie się audytom zewnętrznym gwarantuje jakość wykonanych prac.


FanADVERTISING – reklama


Wyjątkowe wzory i indywidualnie zaprojektowane prezenty są dla nas codziennością. Nasze doświadczenie, wiedza i szeroka gama możliwości pozwalają na znalezienie rozwiązania, nie zawsze oczywistego!

Wspólnie ze specjalistami z naszej grupy oferujemy wspaniałe efekty końcowe, wykraczające poza zwykłe oznakowania gadżetów reklamowych.

W jednym miejscu skupiliśmy kilka technik nadruku co pozwala nam realizować nawet najbardziej wyszukane i niestandardowe pomysły.


Zadowolenie Klienta


Dzisiejsze czasy wymagają szybkości działania, dlatego realizujemy wszystkie zlecenia terminowo, niejednokrotnie dopasowując się do sztywnych ram czasowych naszych Klientów