FanPACK jest oficjalnym przedstawicielem światowego lidera wśród producentów opakowań aluminiowych jakim jest firma ICONT mieszcząca się we Włoszech. Oferujemy nowoczesne jednorazowe opakowania, wykonane w oparciu o najnowsze technologie, spełniające najwyższe normy wymagane dla produktów używanych w kontakcie z żywnością.

Jesteśmy świadomi, że rozwój naszej firmy zależy od satysfakcji wszystkich klientów korzystających z naszych usług zarówno przetwórców, producentów żywności, wytwórców mięs oraz wędlin, piekarni sieciowych, hurtowni, hoteli jak i firm cateringowych oraz rodzinnych zakładów produkcyjnych.

FanPACK dysponuje pełną ofertą opakowań aluminiowych, które tworzą katalog 146 produktów, a lista ta systematycznie się powiększa. Przygotowanie ofert odbywa się w oparciu o bardzo spersonalizowane podejście do klienta, które w pełni zaspokaja jego wymagania i potrzeby. Ważnym atutem naszej firmy jest doświadczenie zawodowe w branży, które wydatnie wpłynęło na wynegocjowanie najlepszych cen u producenta, co pozawala na złożenie klientom ofert opartych na produktach w najkorzystniejszych cenach na rynku.

 

Formularz kontaktowy


Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem światowego lidera wśród producentów opakowań aluminiowych jakim jest firma ICONT.

Zadowolenie Klienta


Jesteśmy przekonani, że nasze działania w kierunku skracania terminów dostaw, podwyższania kwalifikacji pracowników oraz ciągłego doskonalenia poziomu obsługi klienta i jakości dostarczanych produktów zapewnią osiągnięcie zamierzonego celu.